Wójcie,pora zapracować na wypłatę.

Za i przeciw

Wójcie,pora zapracować na wypłatę.

Postautor: gruppenführerwolf » 27 gru 2013, 6:22

Wójcie,nie wójcie,kiepski gospodarzu Gminy Kozy ,pora obudzić się z letargu i zapracować na wynagrodzenie /nieprzyzwoicie ,niezasłużenie wysokie/!
Na,życie mieszkańców Kóz mają wpływ drobne a upierdliwe sprawy które możesz wójcino zrealizować,bo do rozwiązywania grubszych problemów
brakuje tego co każdy chłop nosi w spodniach.
Pod nosem wójciny na wysokości pizzeri Capra od dawna nie świecą się trzy lampy ,ciemno jak na zadupiu gdzie wrony zakręcają a przecież to
samo Centrum Kóz ,którego mienisz się włodarzem.
I proszę nie wykręcać się ,że droga wojewódzka,ze pismo będzie napisane,bo do tego wystarczy piszpanna za minimalną krajową.
Najbliższa przyszłość pokaże czy nasz wójcina zasługuje na takie wynagrodzenie.
gruppenführerwolf
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2013, 10:00

Re: Wójcie,pora zapracować na wypłatę.

Postautor: naszekozy » 28 gru 2013, 22:07

Jak możesz, zrób jakieś fotki zamieść je tutaj bądź wrzuć na naszekozy@gmail.com, a poleci wpis jako artykuł na stronę główną ;)
''Tylko dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota. Co do pierwszego nie mam pewności."
Awatar użytkownika
naszekozy
Administrator
 
Posty: 9
Rejestracja: 13 gru 2013, 18:37
Lokalizacja: Kozy

Re: Wójcie,pora zapracować na wypłatę.

Postautor: dziad proszalny » 19 lis 2014, 20:45

oskarkozy.

Nie ma co wyważać otwartych drzwi.Wszystko to jest opisane przez działający w Polsce portal o kontroli społecznej.Nazywa się Stowarzyszenie Sieć Obywatelska "WATCH DOG".
Można tam znaleźć wiele informacji na temat nieprawidłowości , jakie są dziełem naszych samorządowców.Dokładnie to w swoich raportach opisują.
Pomimo ustawy o informacji publicznej, prawie nic samorządy nie publikują, są tam jakieś skąpe tylko informacje. Tak ta ustawa jest przestrzegana jak i wszystkie inne.Instytucje finansowane z grosza publicznego, winny rozliczać się z każdej swojej wydanej złotówki.Nie czynią tego i nikt nie ma do nich o to pretensji.Doskonale widać , choćby tylko na tym przykładzie omnipotencję państwa.W ostatnich dniach następna dziedzina demokracji do tej omnipotencji dołączyła.Wybory samorządowe.Jak na dłoni widać rozkład instytucji państwa, tak ważnych do budowy demokracji i budowania zaufania do państwa. Nic nie działa i oczywiście nie ma winnych.
Potwierdzają się słowa niedawnych prominentów np. ministra Sienkiewicza : Ch..,dupa i kamieni kupa. To co ma pomyśleć szary obywatel jak człowiek , członek polskiego rządu ma takie zdanie o stanie państwa.Do władzy doszli ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co to jest praca dla dobra państwa, pomyślności obywateli. Chodzi tylko o własne korzyści i ewentualnie ich partii, czy ugrupowania. Nie ma żadnej wizji państwa, a tym bardziej kierunku rozwoju.Widać to na przykładzie wszystkich partii aktualnie tworzących Sejm.Zaściankowy partykularyzm, aby tylko nie przegrać wyborów. Nic więcej.

dp.
dziad proszalny
 
Posty: 4204
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09


http://www.forummlm.pl/YaBB.pl?board=reklamy;action=display;num=1386957711

Wróć do Wójt Gminy, Rada Gminy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość