TAŃCE KORZENNE CHLUBA I UPADEK

O wszystkim i o niczym ;)

Re: TAŃCE KORZENNE CHLUBA I UPADEK

Postautor: c.k.o.kozianska » 24 gru 2017, 9:31

Czeska kolęda.
Little Drummer Boy https://www.youtube.com/watch?v=LGAoIIX5fNo
Chodź, powiedzieli mi, pa rum pum pum pum
By zobaczyć nowo narodzonego króla, pa rum pum pum pum
Przyniesiemy najlepsze dary, pa rum pum pum pum
By położyć je przed królem, pa rum pum pum pum
Rum pum pum pum, pa rum pum pum pum

Żeby oddać mu cześć, pa rum pum pum pum
Kiedy przyjdziemy

Dzieciątko Jezus, pa rum pum pum pum
Też jestem biednym chłopcem, pa rum pum pum pum
Nie mam czego przynieść, pa rum pum pum pum
Co pasowałoby ofiarować królowi, pa rum pum pum pum Rum pum pum pum, pa rum pum pum pum

Czy mogę zagrać dla ciebie pa rum pum pum pum
Na moim bębenku?

Maria skinęła głową, pa rum pum pum pum
Wół i baranek stukali do rytmu, pa rum pum pum pum
Zagrałem dla niego na moim bębenku pa rum pum pum pum
Grałem mu najlepiej, jak potrafiłem, pa rum pum pum pum Rum pum pum pum, pa rum pum pum pum

Wtedy on się do mnie uśmiechnął, pa rum pum pum pum
Do mnie i mojego bębenka, do mnie i mojego bębenka
========================================
PS. Szczęsliwych zdrowych i wesołych świąt.
c.k.o.kozianska

Postautor: dziad proszalny » 30 gru 2017, 21:12

Tradycja epistolarna !!

Roman Giertych - facebook

List do Macierewicza.

Szanowny panie Ministrze!

Już obiecywałem, że nie będę do Pana pisał (ale któż wierzy, nawet b. politykowi?!). Jednak historia, że samolot, którym MON woził Prezydenta RP, miał dwa dni wcześniej wiązane sznurkiem drzwi z powodu rozszczelnienia, spowodowała, że nie mogę Pana zostawić samego. Wszyscy się teraz rzucą na Pana, że naraził Pan Prezydenta na kolejną katastrofę, tylko ja stanę przy Panu. Pozornie historia jest niewytłumaczalna i nie ukrywajmy trudna do obrony (ach, gdzie te czasy, w których Pana zmartwieniem byli młodzi chłopcy, którzy z miłości do Ojczyzny oddawali się służbie publicznej u Pana boku!) Dzisiaj drogi panie Ministrze sprawa jest poważniejsza, bo nawet moja czteroletnia córka wołająca do przelatujących samolotów: "Panie pilocie, dziura w samolocie!" wie, że raczej dziurawymi nie powinno się latać. I trudno też będzie za taką dziurę obwiniać trotyl, bombę termobaryczną etc., gdyż raczej sznurek wybuchu nie wytrzymałby (co innego uszczelki w oknach Tu-154!). Mimo, że sytuacja trudna, jest jedno rozwiązanie. A gdyby powiedzieć, że to eksperyment Podkomisji, która weryfikując wszystkie wersje katastrofy postanowiła na żywo się przekonać, czy poziom debilizmu wśród decydentów umożliwia największe głupoty przy lataniu z VIP? Bo to rzeczywiście wyjaśniłoby Smoleńsk . A Pan wystąpiłby wówczas jako bohater odkrywający prawdę której nikt nie zaprzeczy: że lekceważenie zasad bezpieczeństwa było przyczyną śmierci Prezydenta RP i kilkudziesięciu porządnych ludzi.

Roman Giertych

PS Zapyta Pan co zrobić z : sztuczną mgłą, helem, trotylem, bombą, nagranym momentem wybuchu, dobijanymi rannymi etc. Nic. Powie Pan, że Pan żartował. I tak nikt Pana (poza mną) nie traktuje poważnie. /facebook /

dp
dziad proszalny

Postautor: dziad proszalny » 02 sty 2018, 13:26

Pytia pisuarska :

facebook Krystyna Pawłowicz

No,i rozpoczął się rok 2018,rok 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów rosyjskiego,austriackiego i prusko-niemieckiego.
W tym jubileuszowym roku lewacko-liberalna UE,a zwłaszcza Niemcy,Francja i pijacy z Luksemburga,z inspiracji polskiej targowicy,tj totalnej opozycji odrzucającej demokratyczny,narodowy porządek w Polsce,finansowani przez zewnętrzny biznes pozbawiony możliwości dalszego,bezkarnego łupienia Polski i polskich pracowników
- planują Polskę znowu pokonać.
Rok 2018 będzie rokiem agresywnego grilowania Polski,szkodzenia jej,karania I sankcji.
Opozycja z pomocą zagranicy planują „ostatecznie rozwiązać kwestię polską”,sprawę „faszyzmu i nacjonalistyczno-katolickiej dyktatury” w europejskim cielcu możliwie już w tym roku.Tak,by by na 100-lecie odzyskania przez nas niepodległego,własnego państwa,lewacy i marksiści,targowicka opozycja i im podobni mogli Polskę ostatecznie osłabić na tyle,by w 2019 r.,roku wyborów parlamentarnych móc przekierować irytację Polaków przeciw swym patriotycznym,polskim władzom.
W 2018 roku my,Polacy musimy razem te wszystkie zagrożenia odpierać.Na 100-lecie odzyskania naszej państwowej niepodległości,musimy znowu razem robić wszystko,by naszej Polski znowu,przy zdradzie części polskich obywateli - nie stracić.
Na 100-lecie odzyskania naszej niepodległości,nie zróbmy z niej prezentu Niemcom i Rosji./facebook Krystyna Pawłowicz /

dp
dziad proszalny

Postautor: c.k.o.kozianska » 04 sty 2018, 8:54

c.k.o.kozianska

PoprzedniaNastępna

http://www.forummlm.pl/YaBB.pl?board=reklamy;action=display;num=1386957711

Wróć do OffTopic