Sekret

O wszystkim i o niczym ;)

Sekret

Postautor: Uoloniak » 27 mar 2017, 21:04

Już nie wiedziałem do kogo się zwrócić wiec postanowiłem napisać tutaj... Od lat interesowałem się piłką nożną jednak od roku zacząłem się wciągać w temat zakładów bukmacherskich... Wiem, że od razu pewnie spotkam się z falą krytyki ale cóż moge powiedzieć... Mam 19 lat, wciąż się uczę i wydawało mi się to być najlepszą okazją do zarobku, czesto kilkuset złotych aż. Ale nim sie zorientowałem to zadłużyłem się na prawie kilka tysięcy, moi znajomi nic nie wiedzą ale coraz częściej zaczynają się upominać o swoje, moi rodzice tym bardziej nic nie wiedzą a boję się ze w końcu się to wyda, jak mam im to powiedzieć? Może są jakieś rozwiązania które im przedstawie i trochę załagodzę sytuację? Będę wdzięczny za jakaś pomoc
Uoloniak

Re: Sekret

Postautor: c.k.o.kozianska » 28 mar 2017, 5:22

WAL ŚMIAŁO.
P.S.Arbeit macht frei.
c.k.o.kozianska

Re: Sekret

Postautor: dziad proszalny » 28 mar 2017, 5:51

sekret, C.K.O.

Nie zawsze.Przykład właśnie z miasta posiadającego tę atrakcyjną bramę.Co prawda dziś już ta brama,tylko podróbka,ale zawsze.
Radziłbym przyznać się do wszystkiego i znaleźć rozwiązanie w szerszym gronie rodzinnym.Brnięcie w to dalej pogorszy tylko sytuację.Zapomina się ,że bukmacher ma w w drugiej części słowa "macher" i to jest w tej zabawie najgorsze.Oczywiście mam na myśli potoczną nazwę machera,nie tę słownikową.Właśnie ta potoczna jest na tym łez padole najbardziej spotykana.Nie ma prostych recept.Niestety.

dp.
dziad proszalny

http://www.forummlm.pl/YaBB.pl?board=reklamy;action=display;num=1386957711

Wróć do OffTopic