MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

O wszystkim i o niczym ;)

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 6:39

dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: Cicha woda » 01 sie 2020, 7:00

Cicha woda
 
Posty: 418
Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:04

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: Cicha woda » 01 sie 2020, 10:23

Cicha woda
 
Posty: 418
Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:04

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 10:33

Cicha woda.

Już jeden hochsztapler wystarczy : Jerzy Zięba,amerykańskich już nie chcę.

"""""Jerzy Zięba w latach 1976–1981 studiował na Wydziale Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studia zakończył uzyskując tytuł zawodowy magistra inżyniera[1]. W 1982 wyemigrował do Niemiec, gdzie pracował w saunie, sprzątał restauracje i pracował jako elektryk w masarni[6], a rok później do Australii, gdzie pracował m.in. jako kucharz, nurek, wykładowca nawigacji w szkole lotniczej oraz inżynier przy produkcji maszyn górniczych[10], a następnie zajmował się marketingiem[6]. W tym czasie ukończył kursy, zorganizowane przez przedsiębiorstwa mające siedziby w Australii i USA, z zakresu hipnozy klinicznej. Jerzy Zięba, mimo braku wykształcenia w dziedzinie psychoterapii, przedstawia się jako certyfikowany hipnoterapeuta (czyli psychoterapeuta stosujący w psychoterapii metody hipnozy). """""

Cicha wodo,jak to mówią : "pilnuj szewcze kopyta". Tyle w tej materii.

dp
dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 10:49

Zadufki,zadufani w sobie :

Agnieszka Kublik pisze ciekawą krytykę strategii wyborczej PO.

,""""""""""""Młodym dziękujemy
Przez cztery lata wszyscy narzekali na młodych. Że im wisi, że symetryzują, że nie rozumieją, nieopierzeni, o co walczymy i co nam grozi.Rafał Trzaskowski gościem Prezydenta Andrzeja Dudy
A Platforma ignorowała młodych wolontariuszy. Nie jakichś tam wolontariuszy, ale takich wyszkolonych przez Lexa Paulsona, amerykańskiego wykładowcę retoryki i myśli politycznej w Instytucie Nauk Politycznych w Paryżu. Tego samego Paulsona, który pracował przy kampanii Obamy w 2008 r. – zbudował mu armię 2 mln wolontariuszy – i Macrona w 2017 r.
Jego polscy wychowankowie pragnęli roznosić ulotki, rozwieszać banery, pukać od drzwi do drzwi i przekonywać. Nie na ślepo, ale zgodnie z opracowaną przez inżynierów aplikacją, jakimi ulicami chodzić. Proponowali pomoc specjalistów z tuzina dziedzin, m.in. marketingowców i grafików.
Dacie wiarę, że sztab wyborczy był dosłownie atakowany prośbami młodych zapaleńców, by wykorzystać ich zapał i czas?
Sztab nie był zainteresowany. """"

https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26 ... 2-L.1.duzy

Coś w tym jest, młodzi nareszcie przejrzeli na oczy i widzą ,gdzie ta banda nieudaczników ich prowadzi. Liczę na opamiętanie się nie tylko PO.

dp
dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 11:50

dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 12:03

dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 17:52

POLITYKA

Stambulska ofensywa Ziobry
Adam Szostkiewicz

Walczący o swoją przyszłość polityczną minister Ziobro idzie na całość. Od dawna chadza pod rękę z ojcem Rydzykiem, który wraz z abp. Jędraszewskim jest liderem „konserwatywnej kontrrewolucji” w Kościele. Teraz otworzył dwa kolejne fronty tej pisowskiej wojny kulturowej. Wojny opartej na nieformalnym, ale widocznym gołym okiem przymierzu tronu Kaczyńskiego z ołtarzem radiomaryjnym.

Ziobro zapowiedział – ku pewnemu zaskoczeniu w obozie „zjednoczonej prawicy”, bo przecież to jest rola ministra spraw zagranicznych lub szefa rządu, a nie ministra sprawiedliwości – wypowiedzenie przez Polskę konwencji Rady Europy o ochronie kobiet przed przemocą w rodzinie. Kaczyński zamiast od razu wezwać go na dywanik, zamilkł, za to odezwał się premier Morawiecki. Zagrał na przeczekanie, czyli ogłosił, że poprosi kontrolowany przez PiS Trybunał Konstytucyjny, aby sprawdził, czy konwencja stambulska (od miejsca jej uchwalenia przez przedstawicieli państw członkowskich Rady Europy, w tym Polski) jest zgodna z naszą konstytucją.

Ale co tu sprawdzać? Przecież Polska podpisała i ratyfikowała konwencję, a prezydent Komorowski, katolik, ratyfikację podpisał. Dlatego rodzi się podejrzenie, że PiS chce teraz kukułcze jajo podrzucone przez Ziobrę przerzucić prezes Przyłębskiej, a potem się zobaczy. Rzecz jasna nie chodzi tu o obronę kobiet przed przemocą, tylko o przejęcie kontroli politycznej nad sprawą konwencji tak, aby ją rozegrać z możliwie najmniejszymi stratami.

A te muszą być i w odbiorze społecznym w Polsce, i poza nią. Zwłaszcza że towarzyszą im skandaliczne wypowiedzi, których przykładem mogą być słowa posła Bortniczuka. Ogłosił on, że konwencja nie jest skierowana do krajów cywilizowanych, tylko do „dziczy”. Tym samym obraził 34 państwa europejskie, które konwencję ratyfikowały, w tym Polskę, chyba że nie uznaje Polski sprzed dojścia „zjednoczonej prawicy” do władzy za Polskę.

Co na to opozycja? Czy Rafał Trzaskowski poruszył temat konwencji podczas czwartkowego spotkania z prezydentem Dudą? Powinien, bo jest ona dzisiaj jednym z kluczowych testów wiarygodności opozycji demokratycznej, a Trzaskowski jej liderem. Czy odezwał się prezydent Komorowski? Najwyższy czas, aby zabrał głos i wytłumaczył obywatelom, dlaczego podpisał konwencję jako głowa państwa polskiego.

Czekamy także na zajęcie stanowiska przez innych liderów demokratycznych, na czele z Szymonem Hołownią. Kto, jeśli nie oni, powinien dać odpór kampanii kłamstw i bredni uderzającej w konwencję dla niskich celów bieżącej polityki wewnętrznej?

Drugi front konfrontacji to sprawa tzw. stref wolnych od LGBT. Minister Ziobro uznał za akt bezprawia cofnięcie części pomocy unijnej dla samorządów, które uchwaliły takie strefy. Ale bezprawiem jest nie ta decyzja, tylko sprzeczne z naszą konstytucją dyskryminowanie ludzi ze względu na ich orientację seksualną.

Na dodatek jest ono także sprzeczne z prawem europejskim, które nie pozwala stygmatyzować współobywateli pod żadnymi pretekstami, bo pamięta, jak tragiczne były tego skutki w historii Europy i świata. Sprzeciw wobec ideologii wykluczania nie jest ingerencją w wewnętrzne sprawy polskie, tylko obroną wspólnych wartości – prawa człowieka, wolność, praworządność, zdrowy kompromis zamiast konfrontacji – na które zgadzają się państwa przystępujące do Unii Europejskiej. Taki sprzeciw minister sprawiedliwości powinien uznać i poprzeć, a nie dezawuować. /Adam Szostkiewicz POLITYKA /

dp
dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 18:09

dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

Re: MULTIPLEX DO KOMUNIKACJI

Postautor: dziad proszalny » 01 sie 2020, 19:04

dziad proszalny
 
Posty: 11700
Rejestracja: 07 lut 2014, 17:09

PoprzedniaNastępna

http://www.forummlm.pl/YaBB.pl?board=reklamy;action=display;num=1386957711

Wróć do OffTopic

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości